HOCHTIEF CZ a. s.

Betonář - železobetonář

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme betonáře - železobetonáře do zavedené solidní firmy.
Požadujeme: praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
oNabízíme: stabilitu, solidnost, dobrou partu.

Nabízíme:
širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, příspěvky na lázeňské pobyty, zaměstnanecké akce, životní pojištění, penzijní připojištění a další. Vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky. Kontatk: mailem, tel. 8.00 - 16.00, osobně Chýnovská 714, 391 11 Planá nad Lužnicí.
Volné místo betonář - železobetonář pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 08. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonář - železobetonář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: HOCHTIEF CZ a. s.
Ulice: Chýnovská 714
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adriana De Martini
E-mail: Adriana De Martini
Telefon: +420 608 329 081

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOCHTIEF CZ a. s.