Alexandr Kendik

POMOCNÁ/Ý CUKRÁŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
směna začíná v 5.00 hod., praxe v cukrářství výhodou, spolehlivost, zručnost, hlásit se předem telefonicky
Volné místo pomocná/ý cukrář/ka pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ/Ý CUKRÁŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Pozici nabízí: Alexandr Kendik
Ulice: Pražská 10
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Koudelková
E-mail: Jana Koudelková
Telefon: +420 485 106 341

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Alexandr Kendik