Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pekař/ka

Pracovní místo ( Pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 28.8.2017 a: 3.10.2017 Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru není podmínkou, vše naučíme, nutný kladný vztah k oboru. Provozovna v centru města Nového Jičína. Práce v novém moderním pekařském provozu - výroba výhradně bezlepkových výrobků. NEKUŘÁCKÉ PRACOVIŠTĚ; práce ve vícesměnném ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavač v pekárně Jedná se o práci na prodejně v pekárně. Ranní směna začíná již v 5:00 ráno, proto je místo vhodné spíše pro místní. Požadujeme platný zdravotní průkaz. Volné místo prodavač v pekárně pro lokalitu Bruntál.
JANTAR spol. s r. o. Bruntál, Inzerováno včera

OBCHODNÍ MANAŽER -KA S RUŠTINOU KO: Jana Kadová, tel.: 553 759 994 - volejte Po - Pá: 6:00 -14:30 hod., e-mail: kadova@semix.cz. min. SŠ vzdělání, prokazatelná praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky, cesty do zahraničí s cílem prezentace výrobků (směsi pro pekařský, ...
SEMIX PLUSO, spol. s r.o. Otice, Inzerováno včera

pekař/ka provozovna v Kvasicích - vyučení nebo praxe v oboru alespoň 1 rok podmínkou, samostatnost a ochota učit se novým věcem, noční směnný provoz (21:00 - 06:00), nástup možný ihned - výhody: zaměstnanecké slevy na produkty, příplatky za přescas, ...
Zdenka Kolářová Kvasice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit