Kheiron, s.r.o.

Veterinární lékař

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro veterinární lékař lokalitu Mukařov.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Veterinární lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Kheiron, s.r.o.
Ulice: Kutnohorská 271
Město: Mukařov
PSČ: 251 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Mádr
E-mail: Pavel Mádr
Telefon: +420 777 551 855

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kheiron, s.r.o.