Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení

Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme pomocnice/pomocníky na úklid ve zdravotnickém zařízení. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, dovolenou nad rámec ZP, 2 dny zdravotního volna, podnikové stravování, penzijní připojištění po 1. roce práce, zvýhodněné podnikové jesle, další podnikové benefity.Podmínky: čistý trestní rejstřík.Kontaktovat můžete rovněž paní vrchní sestru Janu Českou, vedoucí úklidového střediska, tel.: 317 756 541.
Volné místo pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje