Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení

Pracovní místo ( Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme pomocnice/pomocníky na úklid ve zdravotnickém zařízení. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, dovolenou nad rámec ZP, 2 dny zdravotního volna, podnikové stravování, penzijní připojištění po 1. roce práce, zvýhodněné podnikové jesle, další podnikové benefity.Podmínky: čistý trestní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Všeobecní administrativní pracovníci Kontakt telefonicky. Pomocné práce v hotelích na recepci a v administrativě. Administrativní práce. Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Praha.
Mammadli Holding s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT telefonicky ÚT-ČT os 11:00 do 13:00 hod. na č.: 736 444 240, kontaktní osoba Vobecká Věra Mgr. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: pomocné přípravné a dokončovací práce na stavbách v Praze, práce v prašném ...
MAVEX Gold s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Ostatní uklízeči a pomocníci místo výkonu práce Praha kontakt: telefonicky pondělí, středa 11-17 hod., 774 592 992 lsova@deloitteCE.com Jedná se i o úklidy v domácnostech u VIP klientů včetně žehlení a pod. v případě jiných zakázek se jedná o fyzicky namáhavé práce, úklidové ...
ROBIYAKHON CZ družstvo Praha, Inzerováno včera