Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení

Pracovní místo ( Pomocnice / pomocník na úklid ve zdravotnickém zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme pomocnice/pomocníky na úklid ve zdravotnickém zařízení. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, dovolenou nad rámec ZP, 2 dny zdravotního volna, podnikové stravování, penzijní připojištění po 1. roce práce, zvýhodněné podnikové jesle, další podnikové benefity.Podmínky: čistý trestní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

VÝROBA - BEZ NOČNÍCH SMĚN, nástup 20 000 Kč/měs. Máš zkušenost ve výrobě, ale už nechceš pracovat na noční směně? Pošli nám tedy svůj životopis! Jako OPERÁTOR VÝROBY budeš mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍK, DIVIŠOV - příspěvek na dopravu zajištěn! Máte zkušenost s prací ve skladu a hledáte si práci? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Na starosti budete mít: * Manipulaci se zbožím * Řízení VZV * Pomocné práce ve skladu
Grafton Recruitment s.r.o. Divišov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pomocní dělníci ve výrobě, skladníci Místo výkonu práce: U Silnice 11, Praha 6 - Liboc Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu anna.mordovancova@gmail.com Kontaktní osoba: paní Mordovancová Anna UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Znalost ruského a anglického jazyka minimálně na úrovni B2 ...
CONTINENTAL CRC s.r.o. Praha, Inzerováno včera