Prodejce projektu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Prodejce projektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Špitálské náměstí 3517/1a, Ústí nad Labem-centrum.
Požadujeme: základní znalost práce na PC, komunikaci bez vad řeči. Zaměstnání je možné na základě pracovní smlouvy nebo dohody o provedení práce. Na plný úvazek nebo na zkrácený úvazek.
Nabízíme: možnost práce na hlavní pracovní poměr, nástupní mzdu, která po zaškolení začíná s bonusem na 18.000 Kč, následný bonus navíc až 35.000 Kč za úspěšné dokončené objednávky, další možné bonusy za plnění týmových cílů, stravenky v hodnotě 100 Kč/den (po zkušební době), až 5.000 Kč za doporučení nového kolegy, možnost soutěžit o hodnotné ceny, telefony, tablety, ale i dovolené v zahraničí aj. Dále nabízíme: velice příjemný, věkově pestrý kolektiv, práci pouze na ranní směnu, volné víkendy a svátky, dotovanou kávu a obědy, práci v centru města hned u zastávky MHD a nedaleko vlakového i autobusového nádraží, dotovaný neomezený tarif pro zaměstnance i jejich blízké, vstupní i další rozvojová školení na náklady společnosti, moderně vybavené pracovní místo v klimatizovaném prostředí, bezplatné lékařské konzultace, příspěvek na zubní péči u smluvního partnera, očkování proti chřipce, slevy na značkové oblečení, zvýhodněné produkty a mnoho dalšího, společné pravidelné firemní akce pro zaměstnance i jejich rodiny. Jako největší externí call centrum na severu Čech poskytujeme profesionální péči nejenom svým zákazníkům, ale hlavně svým zaměstnancům.
Kontaktní osoba: Nikola Kolumková, tel. 477071100, e-mail kariera@attigente.cz
Volné místo prodejce projektu pro lokalitu Ústí nad Labem.