OBJEKTOVÝ DISPEČER - VRÁTNÝ

  • Brno

Pracovní místo ( OBJEKTOVÝ DISPEČER - VRÁTNÝ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Synerga a.s. poskytuje komplexní dodávky v realizaci technických zařízení budov, systémy automatizace budov včetně inteligentních (MaR, SLP, BMS) s následným servisem a provozem. Jsme úspěšná a významná společnost zaměstnávající více než 50 zaměstnanců.

Požadujeme:
Vzdělání: vyučen nebo SŠ
Uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Outlook)
Pracovní činnosti:
Kontrola provozu technických zařízení budovy
Vrátní činnost - vydávání klíčů
Reakce na alarmové stavy vzniklé na objektu a objektech dle EBI
Fyzická kontrola technických zařízení na objektu
Obsluha kamerového systému a reakce na nestandartní stavy
Fyzická kontrola stavu EZS - obchůzka budovy
Informační služba návštěvníkům objektu
Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti
Profesionální kolektiv
Stravenky
Další zaměstnanecké výhody
Předpokládaný výdělek:
77,80 Kč/h + příplatky dle ZP
Datum nástupu:
Ihned, dle dohody
Očekáváme:
vysoké pracovní nasazení a pozitivní přístup
zkušenosti v oboru
samostatnost, rozhodnost a vytrvalost
zodpovědný přístup, pečlivost
Kontakt:
Synerga a.s., Sladkého 13, 617 00 Brno
Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zasílejte na e-mail: krivankova@synerga.cz
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uložení v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok.
Volné místo objektový dispečer - vrátný pro lokalitu Brno.