ČERPAČ

  • Liberec

Pracovní místo ( ČERPAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplní pracovní činnosti je přečerpávání železničních cisteren a autocisteren, vyčerpávání a plnění obchodních obalů, údržba technologie.
Požadujeme:
- SOU - výuční list výhodou
- praxi v obsluze technologických linek a velínů v chemickém či potravinářském průmyslu výhodou, ale není podmínkou!
- ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
- spolehlivost
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v moderním chemickém provoze
- zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, stravenky, lístky do bazénu a sauny)
- možnost firemního ubytování
- odpovídající platové ohodnocení: základní mzda 20 000,- Kč, s měsíčními prémiemi a bonusy až 25 000,- Kč
Požadovaný nástup: ihned
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
Životopisy zasílejte na email: info@temperatior.cz
Volné místo čerpač pro lokalitu Liberec.