Vývojář elektronických obvodů (HW)

  • Blansko

Pracovní místo ( Vývojář elektronických obvodů (HW) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, následně na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.
Požadavky: předchozí praxe v oboru elektro, SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oboru výhodou), znalost Aj nebo Nj výhodou, kreativita a inovativní přístup, snaha zdokonalovat se v oboru.
Popis pracovní pozice: spolupráce či samostatný návrh nových zařízení pro informační systémy v dopravě, návrhový systém EAGLE, analogová technika, číslicová technika, spínané napájecí zdroje, hradlové pole, mikroprocesory, spolupráce při návrhu desek plošných spojů a celkové konstrukci, tvorba výrobní dokumentace, orientace v příslušných normách, směrnicích a zákonných opatřeních.
Zaměstnanecké výhody: práce v zavedené společnosti a perspektivním oboru, příjemné pracovní prostředí založené na důvěře, možnost karierního postupu, nadstandartní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 13. plat, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 7-14 hod na č. 516 482 045 - p. Bučková, e-mail: buckova.lenka@buse.cz.
Volné místo vývojář elektronických obvodů (hw) pro lokalitu Blansko.