Elektrotechnik - oživování elektronických zařízení

  • Blansko

Pracovní místo ( Elektrotechnik - oživování elektronických zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, následně na dobu neurčitou.
Požadavky: předchozí praxe v oboru elektro, SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oboru výhodou), znalost Aj nebo Nj výhodou, kreativita a inovativní přístup, snaha zdokonalovat se v oboru.
Popis pracovní pozice: montáž elektroniky a související činnosti, oživování, kompletace, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, vyhláška č. 50/1978 Sb.výhodou, znalost čtení technické dokumentace, základní znalost práce na PC.
Zaměstnanecké výhody: práce v zavedené společnosti a perspektivním oboru, příjemné pracovní prostředí založené na důvěře, možnost karierního postupu, nadstandartní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 13. plat, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
Kontakt: telefonicky na č. 516 482 045 - pí Bučková (volat Po-Pá v 7-14 hod), e-mail: buckova.lenka@buse.cz.
Volné místo elektrotechnik - oživování elektronických zařízení pro lokalitu Blansko.