SVOS, spol. s r.o.

Automechanik/automechanička

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Přelouč
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- demontáž a montáž vozidel (osobních, užitkových, nákladních)
Požadavky:
- výuční list v oboru
- řidičský průkaz B
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
- možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
- školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
- příspěvek na stravování
První kontakt e-mailem.
Volné místo automechanik/automechanička pro lokalitu Přelouč.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik/automechanička

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: SVOS, spol. s r.o.
Ulice: Chrudimská 1663
Město: Přelouč
PSČ: 535 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Simona Lejhancová
E-mail: Simona Lejhancová
Telefon: +420 466 955 743,724 107 030

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SVOS, spol. s r.o.