Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik/automechanička

Pracovní místo ( Automechanik/automechanička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Přelouč
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- demontáž a montáž vozidel (osobních, užitkových, nákladních)
Požadavky:
- výuční list v oboru
- řidičský průkaz B
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou práci na plný úvazek ve ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK/-ČKA Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2 stupněm invalidity. Nabízené výhody: 50% příplatek na obědy. Zaměstnavatel požaduje předem seznámení ...
Opravárenství Rasošky s.r.o. Rasošky, Inzerováno včera

Automechanik NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zákazníků, demontáž autovraků POŽADAVKY: vzdělání v oboru automechanik, pracovitost, samostatnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, znalost náhradní dílů, praxe v oboru výhodou KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo ...
Lukáš Lžičař Bělá nad Svitavou, Inzerováno včera

Automechanik/čka nákladních automobilů Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti. - SOU v oboru - praxe výhodou. Volné místo automechanik/čka nákladních automobilů pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.
T.J. servis s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit