Provozní údržbář

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Provozní údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce . Tř. Hrdinů 1327/59, Rýmařov
Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

náplň práce:
- údržba výrobních linek na výrobu a řezání pěnového expandovaného polystyrénu

požadujeme:
- samostatnost a manuální zručnost,
- flexibilitu a odpovědný přístup,
- ochotu učit se novým věcem,
- řidičský průkaz skupiny B, průkaz řidiče motorového vozíku výhodou,
- znalost vyhlášky č.50/1978 Sb. §6 nebo §7 výhodou

nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení na dobu neurčitou,
- jednosměnný provoz + pohotovost,
- zaměstnání na plný pracovní úvazek,
- platové ohodnocení dohodou dle znalostí a zkušeností uchazeče o zaměstnání
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- práci v příjemném kolektivu

Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 25.8.2017 A : 23.5.2018
Volné místo provozní údržbář pro lokalitu Rýmařov.