Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Elektrotechnik přenosových zařízení

Pracovní místo ( Elektrotechnik přenosových zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: U Zlaté stoky 577, Litvínovice
provoz a údržba EPS a ZDP
Požadujeme: osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (§5 vyhl. č. 50/1978 sb.), čistý trestní rejstřík, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, alespoň částečná znalost systémů EPS výhodou
Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

strojník Mezinárodní potravinářská společnost zabývající se výrobou koření a kořeních směsí hledá pracovníka na pozici: STROJNÍK Náplň práce: - dvousměnný provoz. - zodpovědnost za kvalitu výroby a bezproblémový chod balících strojů. - plnění plánu ...
Pěkný - Unimex s.r.o. Humpolec, Inzerováno před 2 dny

Servisní elektrotechnik vhodné pro absolventy! Obor elektro, servis po celé ČR Kontakt: emailem. Volné místo servisní elektrotechnik pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.
LESYCO a.s. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno před 6 dny

svářeč Místo výkonu práce: Suchdol nad Lužnicí; Do provozovny služeb elektrotechniky hledáme šikovné uchazeče na pozici svářeče. Požadujeme: - základní vzdělání nebo vyučení, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, zkušenost se ...
NSE Solutions, s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit