Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Elektrotechnik přenosových zařízení

Pracovní místo ( Elektrotechnik přenosových zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: U Zlaté stoky 577, Litvínovice
provoz a údržba EPS a ZDP
Požadujeme: osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (§5 vyhl. č. 50/1978 sb.), čistý trestní rejstřík, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, alespoň částečná znalost systémů EPS výhodou
Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

ELEKTRIKÁŘ - MONTÁŽNÍK – jednosměnný provoz Je to kombinace montážníka a elektrikáře, kde budete kompletovat naše hotové výrobky. Vaším hlavním nástrojem bude především AKU vrtačka. Je nutné, aby jste měl vyhlášku 50 a vyznal se v elektrotechnice jako např. ventilační, osvětlovací a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO Staňte se součástí mezinárodní stabilní společnosti. Pracovní pozice Zkušebního technika je vhodná pro zkušené elektrotechniky stejně tak jako pro absolventy SŠ v oboru elektro.
Grafton Recruitment s.r.o. Prachatice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ELEKTROMECHANIK - ELEKTRONIK, Českobudějovicko, až 50 000 Kč Máte vzdělání v oboru elektronika/mechatronika, platnou Vyhlášku 50, základní znalost automatizace a hlavně, znalost systémů PLS Siemens? Pokud jste se v těchto znalostech a dovednostech našli, jste náš člověk! Právě hledáme zkušeného ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit