EXPEDIENT/-KA VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Pracovní místo ( EXPEDIENT/-KA VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
EXPEDIENT/-KA VÝROBY v práškové lakovně
- pracoviště Hradec Králové
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: odmaskování dílů, kontrola kvality, balení, expedice, objednávání vnitropodnikové dopravy
- Požadujeme: vyučení, základní znalost čtení strojírenských výkresů, zodpovědnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa