SV metal spol. s r.o.

EXPEDIENT/-KA VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Odeslat

Pracovní náplň
EXPEDIENT/-KA VÝROBY v práškové lakovně, pracoviště Hradec Králové, dvou-třísměnný provoz, nástup dohodou.
Náplň práce: odmaskování dílů, kontrola kvality, balení, expedice, objednávání vnitropodnikové dopravy
Požadujeme: vyučení, základní znalost čtení strojírenských výkresů, zodpovědnost, důslednost, tvůrčí myšlení,samostatnost, odolnost vůči stresu, práce na PC, flexibilita, týmová práce, oprávnění na VZV výhodou.
Životopisy zasílejte na email: jobs@seznam.cz
Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz
Volné místo expedient/-ka ve strojírenské zakázkové výrobě pro lokalitu Hradec Králové.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: EXPEDIENT/-KA VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: SV metal spol. s r.o.
Ulice: Vážní
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Antalová
E-mail: Veronika Antalová
Telefon: +420 495 433 189

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SV metal spol. s r.o.