Asistent/ka oblastní kanceláře - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Asistent/ka oblastní kanceláře - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Péče o stávající klienty a následný servis, vyhledávání nových obchodních příležitostí. Příprava obchodních jednání a s tím spojená administrativa.
Nabízíme: Bohatý systém benefitů, nadstandardní způsob odměňování - fixní mzda, vzdělávání zdarma, práce v zavedené agenturní kanceláři, příjemný kolektiv, možnost plného pracovního úvazku.
Požadavky: Zkušenosti - obchodní pozice, administrativa.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: marcela.trampeskova@generali.com nebo volejte od 8 do 17 hod. na tel. číslo: 725 607 582, osobně lze navštívit Oblastní kancelář Generali pojišťovny a.s. Žďár nad Sázavou.
Volné místo asistent/ka oblastní kanceláře - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.