Řidiči a stavební dělníci

  • Velká Hleďsebe

Pracovní místo ( Řidiči a stavební dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Horní Slavkov - Velká Hleďsebe (pravidelné pracoviště Velká Hleďsebe). Pracovní poměr na dobu určitou (max. 1 rok) - poté možné prodloužení nebo dle dohody. Nástup možný ihned (popř. dle dohody). Mzdové ohodnocení: 17.000,- Kč až 26.000,- Kč (výše mzdy se skládá ze základní tarifní mzdy, osobního příplatku, odměn) + paušál na cestovní náhrady 1.200,- Kč/měsíc. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h (možnost úpravy dle počasí). Požadujeme: základní vzdělání nebo vyučení (osvědčení o získání profesní kvalifikace dle zákona č. 179/2006 Sb.), řidičský průkaz sk. C (řidičský průkaz sk. E výhodou), platný profesní průkaz, platná karta řidičů (digitální tachograf), platné psychologické vyšetření, průkaz strojníků obsluhy - nakládací a vykládací stroje (nakladače) kolové, průkaz na pilu a jiné mechanismy výhodou, z důvodu dosažitelnosti (při pohotovosti) bydliště do vzdálenosti cca 20 km v okruhu Velké Hleďsebe. Kontakt pro zájemce: telefonicky (tel. č. 602 567 086, 602 548 549, 353 504 222).
Volné místo řidiči a stavební dělníci pro lokalitu Velká Hleďsebe.