BRIGÁDNÍK BARMAN/KA

Pracovní místo ( BRIGÁDNÍK BARMAN/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mlýnický Dvůr č.p. 8, Červená Voda, 561 69 Králíky
Práce za barem
Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod
Možnost uzavření DPP
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo brigádník barman/ka pro lokalitu Červená Voda.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Barman/barmanka Pracoviště: Wellness a Congress Hotel Flora, Krapkova 34, Olomouc. Nástup ihned. Hledáme kolegu nebo kolegyni: - s praxí v obsluze - ochotného se dále vzdělávat Co požadujeme: - praxi v obsluze, zaučení možné, práce za barem a na letní zahrádce - ...
RAKAS, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Barman/ka Pracoviště: tř. Míru č.p. 260/32, Olomouc. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště PO - PÁ od 10:00 - 12:00 hod., telefonicky nebo mailem. Požadavky: příjemné, komunikativní a zodpovědné chování, trestní bezúhonnost. Vhodné i pro ...
PREMIÉR MARKETING GROUP, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

OBSLUHA HERNY - BARMANI Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail spalovska.zdenka@seznam.cz. Požadavky: trestní bezúhonnost, spolehlivost, příjemné vystupování. Nabízíme: práce v dobrém kolektivu, dobré platové podmínky. PD: Po-Ne, nástup na 12ti hod.směny v 7:00 nebo v ...
ENDL + K a.s. Prostějov, Inzerováno před 4 dny