Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HLAVNÍ BARMAN/KA

Pracovní místo ( HLAVNÍ BARMAN/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mlýnický Dvůr č.p. 8, Červená Voda, 561 69 Králíky
Práce za barem
Požadujeme 2 roky praxe, čistý trestní rejstřík
Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod
Možnost uzavření DPP
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo hlavní barman/ka pro lokalitu Červená Voda.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Barman/ka a obsluha výherních automatů Pracoviště: Zikova č.p. 736/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení nebo vztah k oboru, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ochota pracovat, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. První kontakt POUZE telefonicky. Volné místo ...
Kateřina Menschiková Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Barman/ka Pracoviště: Stupkova č.p. 957/12, Olomouc. Požadujeme čistý trestní rejstřík. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo barman/ka pro lokalitu Olomouc.
Oldřich Hut Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Barman/Barmanka Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Požadujeme: SOU/SOŠ; příjemné vystupování; aktivitu a týmového ducha; snahu a chuť učit se novým věcem; nadšení a cit pro komunikaci se zákazníkem; samostatnost a spolehlivost. Nabízíme: práci v moderním ...
Gastroland restaurants s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit