Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HLAVNÍ BARMAN/KA

Pracovní místo ( HLAVNÍ BARMAN/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mlýnický Dvůr č.p. 8, Červená Voda, 561 69 Králíky
Práce za barem
Požadujeme 2 roky praxe, čistý trestní rejstřík
Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod
Možnost uzavření DPP
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo hlavní barman/ka pro lokalitu Červená Voda.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Barman/ka Prac. doba pátek a sobota (17.00-2.00 hod). Na DPP. Požadujeme: spolehlivost, příjemné vystupování, chuť pracovat. Praxe výhodou, nutný zdrav. průkaz. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: práci v moderním prostředí. Kontakt: e-mailem zašlete ...
CHALET - servis, s.r.o. Šumperk, Inzerováno před 4 dny

BARMAN/-KA Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek na 32 hod. týdně. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Kontakt e-mailem: info@bonato.cz Volné místo barman/-ka pro lokalitu Náchod.
BONATO hotel s.r.o. Náchod, Inzerováno déle jak týden

barman/ka Práce na dohodu, možnost následného HPP. Vzdělání - základní, vyučení v oboru nebo praxe výhodou. Mzda 81 Kč/hod. První kontakt telefonicky - volat po 10.00 hod, nebo mailem. Volné místo barman/ka pro lokalitu Letovice.
CompSystems, s.r.o. Letovice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit