AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
27.9/24.8.2017 - min. vyučen automechanik, autoelektrikář, diagnostik, praxe výhodou, jednosměnný provoz, jazykové znalosti NJ nebo AJ vítány, ŘP sk B. podmínkou, sk. C výhodou. Kontakt: Marek Polach, tel. 519 373 555, mail: infoatautopolach.cz
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo automechanik ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

MECHANIK STANICE MĚŘENÍ EMISÍ Autoservis ELIŠKA MÍČOVÁ v areálu STK Nástup možný ihned. Požadujeme: - Dokončené vzdělání v oboru automechanik, praxe na obdobné pozici výhodou. - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost - Vysoké pracovní ...
ELIŠKA MÍČOVÁ, s.r.o. Moravské Budějovice, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK Volné místo pro automechanik lokalitu Třebíč.
Autoslužby.cz s.r.o. Třebíč, Inzerováno před 2 dny

automechanik pracoviště Kroměříž - práce v jednoznačkovém servise, práce s PC a diagnostickými přístroji - min. vyučení, automechanik nejlépe s praxí (Škoda, Volkswagen), ŘP sk.B - zvyšování kvalifikace, úkolová mzda, prac. doba 7:00-15:30, jistota stabilního ...
PRIMA, komanditní společnost Kroměříž, Inzerováno před 2 dny