AFC Servis DC a.s. Manipulační dělník ve výrobě

Manipulační dělník ve výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSITŽENÍM
Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pravidelná docházka, bezúhonnost.

Kontaktní osoba:
Anna Moravcová, první kontakt telefonicky (č. 602 166 4142) nebo osobně na výše uvedené adrese, přinést s sebou životopis!
Volné místo manipulační dělník ve výrobě pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manipulační dělník ve výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AFC Servis DC a.s.
Ulice: Březová 62
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Moravcová
E-mail: Anna Moravcová
Telefon: +420 602 166 412,411 151 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AFC Servis DC a.s.