Technik/čka - elektrotechnik/čka

Pracovní místo ( Technik/čka - elektrotechnik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Střádalů 637/70, Ostrava - Kunčičky, 718 00
Kontakt: emailem

PRACOVNÍ NÁPLŇ
sestavení HW a instalace SW
podpora koncovým uživatelům
vyřizování reklamací, servisní výjezdy
sestavovací a montážní práce informačních panelů
administrativa
správa webových stránek ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

ELEKTROTECHNIK A16 a:11/12/2017 Požadujeme: praxi na obdobné pozici min. 1 rok, znalost vyhl. 50 § 6, uživatelskou znalost PC. Svářečský průkaz, průkaz VZV výhodou. Náplň práce: - zodpovědnost za technický stav a chod strojů a zařízení - provádění údržbářských ...
MARLENKA international s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

Elektrotechnik/čka Životopisy zasílat na email: l.kubzova@vytahyostrava.cz Požadujeme vzdělání vyučení v oboru elektro, manuální zručnost. Volné místo elektrotechnik/čka pro lokalitu Ostrava.
VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. Ostrava, Inzerováno déle jak týden

ELEKTROTECHNIK/ČKA Vhodné pro absolventy. Podmínkou vyučení v elektrooboru se zaměřením na slaboproud. Platná vyhláška 50/78sb. - §5, ŘP sk.B výhodou. Pracovní doba od 6hod. Předem volat a domluvit si schůzku. Nástup možný ihned. KO: J.Steffková, tel. 736 627 ...
ENERGO spol. s r.o. Dolní Benešov, Inzerováno déle jak týden