Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

LAKÝRNÍK - NATĚRAČ

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK - NATĚRAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Činnost firmy: výroba dřevěných oken, dveří, interiérů, kuchyní, nábytku, schodišť a zimních zahrad
Náplň práce: natírání a lakování oken (možnost zaučení)
Pracovní doba: 1 směna 6:00-14:30 hod.
Zaměstnání na pracovní poměr nebo DPP.
Požadujeme: manuální zručnost
Nabízíme: příspěvek na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Lakýrník Požadujeme: ŘP skupiny C, spolehlivost, samostatnost Nabízíme: jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí, zázemí prosperující dopravní a logistické společnosti, profesní růst v rámci týmu, příjemný pracovní ...
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. Netolice, Inzerováno déle jak týden

Lakýrník Telefonický kontakt možný v době od 8:00 do 17:00 hodin! Volné místo lakýrník pro lokalitu Pelhřimov.
AUTO NEZA s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno déle jak týden

Lakýrník kovových výrobků (pobočka Jílové u Prahy a Poříčí nad Sázavou) Láká tě pevná pracovní doba, volné víkendy, zajímavé finanční ohodnocení, práce v moderním pracovním prostředí a přátelském kolektivu? Přijď se podívat. Stačí nám spolehlivost, manuální zručnost, vše další Vás naučíme. Samozřejmě zkušenosti s mokrým ...
Kemper spol. s r.o. Poříčí nad Sázavou, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit