PERSONALISTA/-KA

Pracovní místo ( PERSONALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Ing. Věra Nevřelová, tel.: 553 750 209, Bc. Markéta Gollová, el.: 553 750 208, e-mail: zamestnaniatpfplasty.cz.
VŠ - obor personalistika, andragogika, personální management (výhodou), praxe v oblasti náboru, odměňování, motivace a vzdělávání pracovníků ve výrobní společnosti min. 3 roky, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

PERSONÁLNÍ REFERENTK/-KA PERSONÁLNÍ REFERENTK/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup od 1.5.2018 - Požadujeme: Zkušenost v personalistice , samostatnost, ochota cestovat,týmová práce, - Náplň práce: personální audit, akvizice HR, vyhodnocování CV, pohovory. - V případě zájmu ...
LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera

Asistent/ka | HR, Finance Máte zkušenosti v administrativě a chcete se uplatnit v personalistice? Máme pro Vás super pozici! Pokud jste pečlivý/á, veškerou organizace máte v malíku, jste komunikativní a máte aspoň základy angličtiny? Jako
Grafton Recruitment s.r.o. Turnov, Plný úvazek, Inzerováno včera

PERSONÁLNÍ ŘEDITEL/-KA PERSONÁLNÍ ŘEDITEL/-KA PP na dobu neurčitou, nástup 1.5.2018 - Požadujeme: zkušenost v personalistice , samostatnost, ochota cestovat - Náplň práce: personální audit, akvizice HR, vyhodnocování CV, pohovory - V případě zájmu nás kontaktujte ...
LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny