TELEFONNÍ KONZULTANT

  • Říčany

Pracovní místo ( TELEFONNÍ KONZULTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nového člena do našeho týmu Telefonních konzultantů. Neprovozujeme call centrum běžného prodejního typu – naši prodejci nevolají na studené kontakty. Naši zákazníci si prostřednictvím webových stránek našeho partnera srovnají nabídky pojištění různých pojišťoven
a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit.
NÁPLŇ PRÁCE:
• Telefonická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty
• Analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací
• Doporučení vhodných produktů, cenová kalkulace, uzavírání smluv
• Zadávání objednávek a uskutečněných hovorů do příslušného informačního systému
POŽADUJEME:
• Uživatelská znalost práce na PC
• Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemný hlasový projev
• Znalost ČJ – mluvená i psaná forma
• Flexibilita a odolnost vůči stresu
NABÍZÍME:
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Fixní hrubá mzda + bonusy
• Výdělek 20.000 - 35.000 Kč
• Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
• Spolupráce na rozvoji procesů
• Nástup možný ihned
V případě zájmu zašlete CV na info@pbco.cz
Volné místo telefonní konzultant pro lokalitu Říčany.