Procesní inženýr

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROCESNÍ INŽENÝR
POPIS PRÁCE :
Kontinuální zlepšování výrobních ukazatelů
Optimalizace a zlepšování procesů a jejich uvádění do praxe
Koordinace činnosti při zavádění nových výrobku a technologií
Příprava technických výkresu
FMEA, 8 D
Kontakt s klientem v oblasti technologie a konstrukce

POŽADAVKY :
VŠ/SŠ technického směru.
Praxe na obdobné pozici (výhodou v automotive).
Znalost standardů systému TS 16949,
Znalost metod Lean, FMEA
Znalost MS Office, CAD programu výhodou
Analytické myšlení.
Komunikativní znalost angličtiny
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Ochota cestovat.
Aktivní přístup

NABÍZÍME:
Profesní a osobní růst v renomované a stabilní mezinárodní společnosti
Motivující platové ohodnocení
Možné školení v zahraničí
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnu dovolené
Profesní a jazykové kurzy
Řada dalších benefitů

Zájemci, obracejte se, prosím, se svými CV na adresu:
Cikautxo CZ s.r.o.. Letní 3867, 468 01 Jablonec nad Nisou,
tel.: 737 747 205, e-mail: dpoledni@cikautxo.com
kontaktní osoba: Daniela Poledníková
Volné místo procesní inženýr pro lokalitu Jablonec nad Nisou.