Všeobecní účetní

  • Karviná

Pracovní místo ( Všeobecní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Účtování bankovních výpisů
Vedení pokladny, účtování pokladních dokladů
Účtování plateb prováděných prostřednictvím platebních karet
Evidence a účtování přijatých faktur
Správa pohledávek
Kontrola účetních dat
Spoluúčast při zpracování DPH

Požadavky:
VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
Všeobecný přehled o účetnictví
Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni (slovem i písmem)
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:
Pracovní smlouva na dobu určitou -1 rok, s možností prodloužení
Zaměstnání s možností odborného růstu
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu info@gscaltex-czech.com. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo všeobecní účetní pro lokalitu Karviná.