Montážní operátor

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Montážní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS PRÁCE :

˘ Operátor se zabývá montáží výrobků z technické pryže.
˘ Zodpovídá za správnou identifikaci dílů, 100%kvalitu, čistotu a pořádek na pracovišti
˘ Jde o 3-směnný provoz

POŽADAVKY :

˘ Zodpovědnost
˘ Manuální zručnost

NABÍZÍME:

˘ Nástupní plat od 17 500,- Kč
˘ Výkonnostní odměny
˘ Stravenky a příspěvek na dopravu
˘ Zázemí silné mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato nabídka práce montážní operátor?

Hlásit se osobně pondělí nebo středa ve 12:00 hod.
nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu:skirschn@cikautxo.com

Místo výkonu práce: Letní 3867, Kokonín, 468 01 Jablonec n.N., IČ: 254 06 311
Volné místo montážní operátor pro lokalitu Jablonec nad Nisou.