DKNL, s.r.o.

Kuchař - ka

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ - KA - flexibilita, pracovitost, kreativita, komunikativnost, příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, samostatnost, ochota pracovat o víkendech , zkušenosti s grilem Josper výhodou ( případný zájem ).
Popis pozice: příprava teplé i studené kuchyně, kontrola skladových zásob, odpovědnost za svěřené hodnoty a inventář.
Možnost ubytování.
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hod.
Osobní kontakt možný od 14.00 - 16.00 hod.
Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař - ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: DKNL, s.r.o.
Ulice: Dukelská 414
Město: Dvůr Králové nad Labem
PSČ: 544 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniela Vodičková
E-mail: krcma@stary-pivovar.com
Telefon: +420 777 710 640

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DKNL, s.r.o.