MART v. o. s.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chata pod sjezdovkou, Čenkovice č.p. 40, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Požadujeme: praxi v oboru
Výše mzdy dle výkonu, spropitné + odměny z dosažených tržeb na restauraci
Pružná pracovní doba
Dle domluvy HPP, DPP nebo DPČ
V případě zájmu kontaktujte e-mailem paní Horskou: horska.mart@gmail.com
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Čenkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: MART v. o. s.
Ulice: 40
Město: Čenkovice
PSČ: 561 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Horská
E-mail: Renata Horská
Telefon: +420 778 759 009

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MART v. o. s.