MART v. o. s.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chata pod sjezdovkou, Čenkovice č.p. 40, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Výše mzdy dle výkonu
Pružná pracovní doba
V případě zájmu kontaktujte e-mailem paní Horskou: horska.mart@gmail.com
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Čenkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: MART v. o. s.
Ulice: 40
Město: Čenkovice
PSČ: 561 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Horská
E-mail: Renata Horská
Telefon: +420 778 759 009

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MART v. o. s.