CERSY 2010 s.r.o.

Řezník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hlinsko, Poličská 1625.
POŽADAVKY: Vyučení v oboru nebo příbuzném oboru (kuchař, prodavač).
Příplatky za SO, NE, svátky.
Možno i zkrácený úvazek 6-8 hodin.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo řezník pro lokalitu Hlinsko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: CERSY 2010 s.r.o.
Ulice: Poličská 1625
Město: Hlinsko
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Podroužková
Telefon: +420 725 109 332

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CERSY 2010 s.r.o.