Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Svářeč CO2

Pracovní místo ( Svářeč CO2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: - Svařování CO2
- Práce s výkresovou dokumentací
- Zodpovědnost za údržbu stroje
Požadujeme: - Vyučení v technickém oboru
- Praxe v oboru minimálně 1 rok
- Platný svářečský průkaz
- Znalost výkresové dokumentace
Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Prac. poměr na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

SVÁŘEČ - MAG, náborový příspěvek 100 000 Kč Máte svářečský průkaz a umíte svařovat kovy? Chcete práci, kde Vás náležitě ocení? Pak se nám přihlaste! Hledáme SVÁŘEČE - MAG Nástupní mzda 26 000-33 480 000 Kč + 100 000 Kč náborový příspěvek
Grafton Recruitment s.r.o. Česká Lípa, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

SVÁŘEČ KOVŮ - až 34 800 Kč Máte oprávnění na svařování technologií MAG (135)? Pak vám nabízíme práci na 2 směny za super peníze a náborový příspěvek 100 000 Kč k tomu! Hledáme SVÁŘEČE KOVŮ
Grafton Recruitment s.r.o. Česká Lípa, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

SVAŘOVACÍ INŽENÝR, automotive, od 50 000 Kč Vystihuje Vás po pracovní stránce slovo TECHNOLOG, rozumíte odporovému SVAŘOVÁNÍ a ještě navíc máte IWE/IWT zkoušku? V tom případě jste náš člověk! Přijďte nám nabídnout své zkušenosti a pochlubte se jimi našemu významnému klientovi, který přesně ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Velenice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit