KOVOSVIT MAS, a.s.

Elektromechanik - opravy NC, CNC

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: - Opravy, seřizování a údržba elektrických zařízení ve všech provozech
- Oživování číslicových řídících systémů pro obrábění
- Údržba a opravy programovatelných systémů pro řízení technologických procesů
- Přehrávání HW a SW
Požadujeme: - Vyučen v oboru elektro, strojní
- Praxe v oboru výhodou
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění.Prac. poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Kontakt: mailem, tel.
Volné místo elektromechanik - opravy nc, cnc pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektromechanik - opravy NC, CNC

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVOSVIT MAS, a.s.
Ulice: náměstí Tomáše Bati 419
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Hejduková
E-mail: Mgr. Petra Hejduková
Telefon: +420 381 742 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOSVIT MAS, a.s.