Marcela Pavelková

Obchodní poradci pro firemní klienty

Odeslat

Pracovní náplň
z: 23.8.2017, a:13.11.2017 Hledáme Obchodního poradce pro firemní klienty.
Náplní práce je správa pojištění přidělených firemních klientů, aktualizace smluv, pomoc při likvidaci škodných událostí a servis.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost a příjemné vystupování, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
Mzda: Fix + provize - od 18.000,-
Výhody: odborné vzdělávání, benefity finančního i nefinančního charakteru.
Kontakt: písemně na e-mail: pavelkovacp@seznam.cz
Volné místo obchodní poradci pro firemní klienty pro lokalitu Nový Jičín.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradci pro firemní klienty

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Marcela Pavelková
Ulice: Masarykovo nám. 40
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt:
E-mail: Kontakt:

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marcela Pavelková