Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnovská 1009/33, Bruntál
Platná vyhláška 50 § 6 výhodou.
Ochota se dále vzdělávat v oboru.
Ochota jezdit na služební cesty.
Řidičské oprávnění sk. B výhodou.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Hlásit se na teefon 603 204 897 nebo osobně na výše uvedené ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Elektrikář, servisní technik potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné. NÁPLŇ PRÁCE: provádění trubkových, můstkových, lištových a průmyslových elektroinstalací - platná vyhláška 50 §5/§6 a více výhodou, provádění montážních a servisních prací, proměřování el. obvodů a provádění ...
Flídr medical s.r.o. Široký Důl, Inzerováno včera

Elektrikář, údržba strojů NÁPLŇ PRÁCE: údržba vstřikolisů na plasty a kaučuk, strojů s řízením CNC POŽADAVKY: vyhlášku §50, chuť učit se novým věcem, zodpovědnost a cílevědomost NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn KONTAKT: telefonicky, ...
Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o. Polička, Inzerováno včera

elektrikář, elektromontér Z:24.10.2018.A:14.11.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Telefonický kontakt na výše uvedený telefon od 7:00 do 15:00 hodin. Volné místo elektrikář, elektromontér pro lokalitu Fulnek.
ELEKTRO ZEMAN s.r.o. Fulnek, Inzerováno včera