EmB - Elektromontáže Bruntál s.r.o.

Elektrikář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnovská 1009/33, Bruntál
Platná vyhláška 50 § 6 výhodou.
Ochota se dále vzdělávat v oboru.
Ochota jezdit na služební cesty.
Řidičské oprávnění sk. B výhodou.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Hlásit se na teefon 603 204 897 nebo osobně na výše uvedené adrese ve všední dny od 7,00 do 15,00
Z : 23.8.2017
Volné místo elektrikář pro lokalitu Bruntál.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrikář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: EmB - Elektromontáže Bruntál s.r.o.
Ulice: Krnovská 1009
Město: Bruntál
PSČ: 792 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vítězslav Žák
E-mail: Vítězslav Žák
Telefon: +420 603 204 897

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EmB - Elektromontáže Bruntál s.r.o.