ŠKODA AUTO a.s. Operátor výroby

Operátor výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení (strojírenský obor výhodou),
praxe výhodou.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor výroby

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: Bc. Jiří Nečesaný
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.