Skladník dělník

  • Brno

Pracovní místo ( Skladník dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jde Vám práce od ruky a je radost s Vámi pracovat? Nebojíte se manuální práce a rychlost je Vám vlastní? Pak přijďte posílit náš tým skladníků!
Jsme přátelský kolektiv zapálených lidí, kteří se snaží zlepšit, zjednodušit a zefektivnit tisková a kancelářská řešení pro všechny. Patříme mezi jedničky ve svém oboru!

Náplní Vaší práce bude:
- příjem a výdej zboží
- vystavování objednávek, faktur
- kontrola stavu zboží a realizace dílčích inventur

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- zkušenosti s IS POHODA
- oprávnění na VZV

Nabízíme:
- prac. smlouva na HPP s předpokladem prodloužení
- mzda 15.200,- + 1. – 3.800,- prémie
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- zázemí stabilní české společnosti
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv
- ovocný bar, teplé a studené nápoje
- kolektiv mladých lidí, kteří se umí bavit :-)

Své životopisy posílejte na ferusova@damedis.cz.
Volné místo skladník dělník pro lokalitu Brno.