Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řezník - KUTNÁ HORA

Pracovní místo ( Řezník - KUTNÁ HORA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě KUTNÁ HORA.

Pracovní náplň
• bourání a příprava masa do pultu
• manipulace se zbožím, přepravkami
• aranžování
• úklid prodejny

Požadujeme
• vyučení v oboru řezník, kuchař nebo praxe s bouráním a porcováním ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

řezník ZŠ + praxe v oboru nebo vyučení v oboru, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo řezník pro lokalitu Knyk.
POTRAVINY VYSOČINA s.r.o. Knyk, Inzerováno dnes

Řezník Do masného závodu na hledáme uchazeče do výroby. Fyzická zdatnost je podmínkou. Požadujeme výuční list (obor řezník/uzenář výhodou) a dobrý zdravotní stav. Praxe na obdobné pozici výhodou. Práce v dvousměnném provozu. Nabízíme mzdu dle zkušeností a ...
NSE Solutions, s.r.o. Žirovnice, Inzerováno před 6 dny

Řezník Praxe v oboru výhodou Volné místo řezník pro lokalitu Pelhřimov.
Zdeněk Prokeš Pelhřimov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit