Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řezník - KUTNÁ HORA

Pracovní místo ( Řezník - KUTNÁ HORA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě KUTNÁ HORA.

Pracovní náplň
• bourání a příprava masa do pultu
• manipulace se zbožím, přepravkami
• aranžování
• úklid prodejny

Požadujeme
• vyučení v oboru řezník, kuchař nebo praxe s bouráním a porcováním ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

kuchař/ka - přípravář/ka masa Požadujeme střední vzdělání s výučním listem, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výpis RT, spolehlivost. Hotel DAP, Vítězné náměstí 4, Praha 6 Dejvice přijme kuchaře/kuchařku přípraváře masa (řezníka), plat od 22700,- Kč do 24500,-Kč ...
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Praha, Inzerováno před 3 dny

CNC programátor Popis práce: tvorba a správa technologie obrábění odlitků ze slitin hliníku a oceli na 3,4,5 - osých frézovacích centech,tvorba programů a jejich odladění , optimalizace , účast na technologickém procesu obrábění,zpracování technologických postupů a ...
METAZ Týnec a.s. Týnec nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny

Prodavači potravinářského zboží Náborový příspěvek 3000,- Kč, zaměstnanecká sleva 20% na kompletní sortiment, příspěvek 225,- Kč na dopravu měsíčně, směnný provoz PO-SO. Nástup možný ihned, prodejny po celé Praze ! Volné místo prodavači potravinářského zboží pro lokalitu Praha.
Jiří Kozojed Praha, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit