FINANČNÍ MANAŽER/-KA pro pokračování výstavby Kampusu UK v Hradci Králové

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FINANČNÍ MANAŽER/-KA pro pokračování výstavby Kampusu UK v Hradci Králové ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dob určitou 1 rok s výhledem prodloužení smlouvy až do roku 2023, plný úvazek, termín nástupu ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce: Hradec Králové.
- Předpokládaný nástupní plat: 50 000 – 60 000 Kč.

- Náplň práce: koordinace přípravy projektové žádosti (velkého projektu s předpokládanými výdaji nad 50 mil. EUR) o poskytnutí dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) - finanční část (sestavení rozpočtu, finančního plánu, příprava CBA atd.), včetně případné realizace samotného projektu; pravidelný reporting projektovému manažerovi, příp. vedení Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové/Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové/Univerzity Karlovy, komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy a Lékařskou fakultou UK v HK; komunikace s příslušnými řídícími a správními orgány (např. ministerstva, úřady apod.); komunikace se zástupci Evropské komise a JASPERS.

- Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nejlépe ekonomického zaměření, praxe a zkušenosti v projektovém i finančním řízení investičních projektů (min. 3 roky), výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem), výborná znalost práce na PC (zejména MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Access), ovládání jednacího jazyka, bezúhonnost.
- Výhodou: praxe v oblasti strukturálních fondů EU, zkušenosti s přípravou a realizací investičních projektů v rámci národních operačních programů (zejména OP VaVpI, OP VVV, ROP, IROP apod.)., zkušenosti a orientace v oblasti veřejných zakázek