QUICKSTEP ANTICORRO s.r.o.

Financial Controller

Odeslat

Pracovní náplň
Jazyky
- plynulá znalost angličtiny a španělštiny umožňující komunikaci s investory

Znalosti
- Odborná znalost cost accounting (účetní evidence) pro průmyslový provoz
- Vysokoškolské vzdělání v oboru obchodní administrativa.

Zkušenosti
- Předchozí zkušenosti s reorganizacemi společností
- Předchozí zkušenosti v oblasti mezinárodních financí
- Předchozí zkušenosti s vytvářením a prováděním rozpočtů a souvisejících kontrolních systémů
- 15 -20 let zkušeností na pozici vedoucího pracovníka.

Osobní předpoklady:
- ekonomické myšlení
- schopnost jednat s investory v anglickém a španělském jazyce
- komunikační dovednosti
- samostatné rozhodování
- organizační schopnosti
- systematičnost
- časová flexibilita
- příjemné a korektní vystupování.
Volné místo financial controller pro lokalitu Kladno.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Financial Controller

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: QUICKSTEP ANTICORRO s.r.o.
Ulice: Dubská 769
Město: Kladno
PSČ: 272 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Zýková
E-mail: Ilona Zýková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: QUICKSTEP ANTICORRO s.r.o.