Avire s.r.o.

SKLADNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: příjem a výdej materiálu ze skladu; příprava výrobků na expedici; zaskladňování materiálu; provádění vykládky a nakládky materiálu a výrobků ve venkovních prostorech; kontrola materiálů podle dodacího listu, výhodou řízení VZV
Požadavky: přesnost, zodpovědnost a pečlivost;
Zájemci se mohou přihlásit do výběrového řízení na recepci, či na email: jana.novakova@avire-global .com
Volné místo skladník pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Avire s.r.o.
Ulice: Okružní 2615
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Nováková
E-mail: Jana Nováková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Avire s.r.o.