Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik, opravář strojů

Pracovní místo ( Automechanik, opravář strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rokycany, Arbesova č.p. 979
Požadujeme: střední odborné vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč/měs.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti od 8.00 do 17.00: Ing. Aleš Šembera, tel.: 371 725 563, 736 634 953, semberaatauto-sembera.cz
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik - pneuservis Požadujeme vyučení a praxe v oboru. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 8,5 h - ranní sm. Nabízíme: Příspěvky na stravování Volné místo automechanik - pneuservis pro lokalitu Plzeň.
JOCHSTAV s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

Přijímací technik - mistr dílny Životopis prosíme zasílat předem na ota.zach@man.eu Provozní doba 7:00 - 20:00 hod.; většinou ranní směna, občas odpolední. Požadujeme: práce na PC, ŘP sk. B, sk. C výhodou, praxe 3 roky v oboru automechanik. Bonusy: roční prémie, stravenky. Nástup ...
MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 4 dny

Automechanik Životopis prosíme zasílat předem na ota.zach@man.eu Požadujeme vyučení, 2 roky praxe. Nástup možný dle domluvy. Volné místo automechanik pro lokalitu Plzeň.
MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit