RIN LTD, odštěpný závod

ASISTENT/-KA REALITNÍHO MAKLÉŘE

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Náchod (práce z domova).
Pozor, emailový nebo telefonický kontakt předem!
Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 10 hodin týdně). Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky. Po dohodě nástup možný ihned.
Požadavky: dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem, schopnost vést obchodní jednání i po telefonu, vhodné PC s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním, žádoucí jsou zkušenosti z realit.
Práci lze plně vykonávat z domova. Jedná se o práci časově náročnou, ale s velmi dobrým ohodnocením.
CV prosím zašlete na e-mail: ex@i-n.cz
Volné místo asistent/-ka realitního makléře pro lokalitu Náchod.

Požadavky
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ASISTENT/-KA REALITNÍHO MAKLÉŘE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: RIN LTD, odštěpný závod
Město: Náchod

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kajnar
E-mail: Kajnar
Telefon: +420 730 641 252

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RIN LTD, odštěpný závod