Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obrábění kovových dílců, práce s výkresovou dokumentací, práce s měřidly, běžná provozní údržba stroje
- Požadujeme: vyučení v oboru, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, loajalita, manuální zručnost, smysl pro přesnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
- Výhodou bude: praxe ve strojírenské výrobě na obdobných pozicích, znalost čtení výkresové dokumentace, práce s CNC obráběcími centry
- Nabízíme: 2 směnný provoz, možnost dalšího profesního růstu, řadu benefitů, nástup možný ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích cnc strojů pro lokalitu Kroměříž.