Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řezník - PÍSEK

Pracovní místo ( Řezník - PÍSEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě PÍSEK.

Pracovní náplň
• bourání a příprava masa do pultu
• manipulace se zbožím, přepravkami
• aranžování
• úklid prodejny

Požadujeme
• vyučení v oboru řezník, kuchař nebo praxe s bouráním a porcováním masa ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

dělník do výroby vhodné pro muže i ženy - dělník ve výrobě, SOU- vyučen řezník, konzervář výhodou, SOŠ s maturitou výhodou, ochota pracovat, manuální zručnost, loajalita k firmě, V sezonních měsících je možný 3-směnný provoz, mzda + 15% osobní ohodnocení, stravenky ...
PT servis konzervárna spol. s r.o. Tábor, Inzerováno před 4 dny

řezník zvýhodněné nákupy, příplatky na dopravu nemusí být vyučení, praxe výhodou Volné místo řezník pro lokalitu Tábor.
JPB TÁBOR s.r.o. Tábor, Inzerováno před 7 dny

Dělník potravinářské výroby (obsluha strojů a zařízení) manuální zručnost, flexibilita výhodou osobní pohovory denně mezi 14 - 15 hodinou Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na zivotní pojištění Naturální výhody, sleva na nákup Podnikové stravování, cenově zvýhodněné Zvláštní ...
Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o. Sušice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit