PMU CZ, a.s. Řezník - HUMPOLEC

Řezník - HUMPOLEC

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě HUMPOLEC.

• bourání a příprava masa do pultu
• manipulace se zbožím, přepravkami
• aranžování
• úklid prodejny

Požadujeme
• vyučení v oboru řezník, kuchař nebo praxe s bouráním a porcováním masa
• příprava polotovarů

V případě zájmu se dostavte v dopoledních hodinách přímo na prodejnu, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.
Volné místo řezník - humpolec pro lokalitu Humpolec.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník - HUMPOLEC

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: PMU CZ, a.s.
Ulice: Pražská 1706
Město: Humpolec
PSČ: 396 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adéla Lehká
E-mail: Adéla Lehká
Telefon: +420 416 856 107

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PMU CZ, a.s.