Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řezník prodavač - ŠUMPERK

Pracovní místo ( Řezník prodavač - ŠUMPERK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě ŠUMPERK.

Pracovní náplň
• bourání a příprava masa do pultu
• manipulace se zbožím, přepravkami
• aranžování
• úklid prodejny

Požadujeme
• vyučení v oboru řezník, kuchař nebo praxe s bouráním a porcováním ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ŘEZNÍK, ŘEZNICE KO: Vilášek Petr, tel. 776 393 168, životopis zašlete na e-mail: vilasek.maso@seznam.cz. Nástup ihned, pracoviště Štěpánkovice. Volné místo řezník, řeznice pro lokalitu Štěpánkovice.
Petr Vilášek Štěpánkovice, Inzerováno včera

ŘIDIČ/-KA KO: Škrobánková Radmila, e-mail: finance@reznictvi-tichy.cz. Osobní pohovor nutno domluvit na tel. čísle 775 635 835 nebo na uvedené emailové adrese. Požadujeme: časovou flexibilitu, prac. nasazení a samostatnost, bezúhonnost. Nástup možný ...
Řeznictví Tichý s.r.o. Háj ve Slezsku, Inzerováno před 3 dny

Prodavač/ka masa a uzenin Z:11.12.2017. Místo výkonu práce Studénka. Požadujeme praxi v prodeji masa, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost. Možnost prodloužení smlouvy na neurčito. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, jistotu zaměstnání, volné neděle a ...
Řeznictví H+H, s.r.o. Studénka, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit