KALI Boutique s.r.o.

Business development manager

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : nám. Republiky 656/8, Staré město - Praha 1
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 732 428 231 nebo e-mailem - Ondrej.plesmid@arrowfinancial.cz
Kontaktní osoba : pan Ondřej Plešmíd
Upřesňující informace : NÁPLŇ PRÁCE - vytváření, rozvoj a implementaci obchodní strategie v oblasti zdravotnických služeb a produktů, která zajistí udržitelný růst společnosti, marketing a podpora prodeje, vytváření a rozvoj spolupráce s klíčovými strategickými partnery společnosti, a to se zaměřením na Rusko, Ukrajina a jiné země bývalého Sovětského svazu.
POŽADAVKY - vynikající znalost RJ, UJ, AJ, komunikativní znalost ČJ, vysokoškolské vzdělání právního nebo ekonomického směru, čistý trestní rejstřík, zkušenosti s managementem v obchodní oblasti (2-3 roky), zkušenosti v oblasti zdravotnických služeb a produktů (min. 2 roky), a to s prokazatelně úspěšnými výsledky v činnosti.
Volné místo business development manager pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - vynikající znalost, Ruština Aktivní - vynikající znalost, Ukrajinština Aktivní - vynikající znalost, Čeština Aktivní - komunikativní znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Business development manager

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Management, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: KALI Boutique s.r.o.
Ulice: náměstí Republiky 656
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ondřej Plešmíd
E-mail: Ondřej Plešmíd
Telefon: +420 732 428 231

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KALI Boutique s.r.o.