Hradecká pekárna, s.r.o.

MISTR-/OVÁ VÝROBY CUKRÁRNA

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned, pracovní doba 6:00 - 14:30 hod.
- Náplň práce: odpovědnost za chod výroby - cukrárny, evidence, suroviny, kvalita výrobků, řízení pracovníků výroby, organizace
- Požadujeme: SOU
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny nebo zdarma
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Janošová Jana, tel.: 730 540 455, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo mistr-/ová výroby cukrárna pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MISTR-/OVÁ VÝROBY CUKRÁRNA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Hradecká pekárna, s.r.o.
Ulice: Bieblova 849
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Janošová
E-mail: Jana Janošová
Telefon: +420 730 540 455

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hradecká pekárna, s.r.o.