Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MISTR-/OVÁ VÝROBY CUKRÁRNA

Pracovní místo ( MISTR-/OVÁ VÝROBY CUKRÁRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MISTR-/OVÁ VÝROBY CUKRÁRNA
- PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned, pracovní doba 6:00 - 14:30 hod.
- Náplň práce: odpovědnost za chod výroby - cukrárny, evidence, suroviny, kvalita výrobků, řízení pracovníků výroby, organizace
- Požadujeme: SOU
- Nabízíme: příspěvek na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Vedoucí provozu truhlářství - mistr Středoškolské vzdělání v oboru podmínkou, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, komunikativnost. Po zapracování a osvědčení výrazné mzdové benefity. Životopisy posílejte na e-mail: ...
Ing. Zbyněk Doleček Orličky, Inzerováno před 2 dny

Mistr výroby - závod Litice nad Orlicí Mistr výroby betonových prefabrikátů v závodu Litice nad Orlicí Požadujeme: vzdělání v oboru stavebnictví, znalost čtení výkresové dokumentace Mzda v době nástupu bude stanovena s ohledem na odbornost, zkušenost a praxi ve stavebnictví ...
ŽPSV a.s. Záchlumí, Inzerováno před 3 dny

MISTR/MISTROVÁ VÝROBY Nástup možný ihned nebo dle dohody Místo výkonu práce: Vrbová č.p. 655, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Nástupní mzda od 140 Kč/hodinu Kariérní postup možný Kontakt: e-mailem zaslat životopis Volné místo mistr/mistrová výroby pro lokalitu Ústí nad Orlicí.
FORT FRAMES s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit