údržbáři POUZE OZP

Pracovní místo ( údržbáři POUZE OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POUZE PRO OZP
Pracoviště se nachází v areálu Nemocnice Český Těšín a.s. Pracovní místo pro OZP. Nutný řidičský průkaz B;
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zaslat životopis na mail.
Volné místo údržbáři pouze ozp pro lokalitu Český Těšín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

TECHNOLOG ČISTÍCÍCH ZAŘÍZENÍ, bez AJ Absolvent, či zkušený technolog. Pozici přizpůsobíme na míru, dle Vašich zkušeností. Nejde o nově zřízenou pozici TECHNOLOG ČISTÍCÍCH ZAŘÍZENÍ.
Grafton Recruitment s.r.o. Opava, Plný úvazek, Inzerováno včera

PROCESNÍ INŽENÝR, německá společnost Hledáme specialistu, PROCESNÍHO INŽENÝRA z elektro oblasti. Ryze strojírenská společnost, potřebuje nutně i specialistu přes elektrotechniku. Ozvěte se pro více informací.

ÚDRŽBÁŘ A16 z:16/2/2018 a:19/2/2018 Práce na PP plný, na dobu určitou. Pracovní doba 6-14 hodin. Požadujeme: - základní kurz svařování, znalost vodoinstalace výhodou, ŘP sk. B - pracovitost, manuální zručnost, tvořivost, flexibilita Nabízíme: - ...
Motor Lučina spol. s r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno včera