údržbáři POUZE OZP

Pracovní místo ( údržbáři POUZE OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POUZE PRO OZP
Pracoviště se nachází v areálu Nemocnice Český Těšín a.s. Pracovní místo pro OZP. Nutný řidičský průkaz B;
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zaslat životopis na mail.
Volné místo údržbáři pouze ozp pro lokalitu Český Těšín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

DESIGNER - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY Co Vás čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Lutín, Plný úvazek, Inzerováno včera

C#/VB.NET SOFTWARE ENGINEER Nabízíme příležitost zkušeným SW inženýrům v úspěšné strojírenské společnosti. Pokud máte praxi s působením na obdobné pozici, rádi komunikujete v anglickém jazyce a rádi byste spolupracovali s mezinárodním týmem, neváhejte a přihlaste se na pozici: ...
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno včera

Elektromontér údržby Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: vyučení v oboru, vyhl. 50/78 Sb.§6 Nabízíme: stabilní zaměstnavatel, měsíční odměny, 1 týden dovolené navíc, stravenky. Pracovní doba 6:30 - 15:00 hod. Životopisy ...
ELPREMO, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny